Четвер, 25.04.2024, 15:06

Головна » Статті » Інтерв'ю з учнями. Сьогоднішніми та колишніми

Еріка чи Настя Кочетова, випускниця-2007 ЧСШ№8

Вона звикла тримати удар: пасувати перед життєвими обставинами не в її правилах. Вона віддає перевагу ні від кого не залежати, бо свобода – її суть. Здається, Еріка живе за Воландовскою порадою: «…ніколи і нічого не просіть.  І особливо у тих, хто сильніший за вас. Самі запропонують і самі все дадуть.»

Еріка! – У неї зовнішність Холлі Беррі і приголомшливий голос мулатки.  Вона блищала в «Американському Шансі» і на «Фабриці». Романтична і зухвала, Еріка вже записала 4 нових хіта і зняла своє дебютне відео на пісню "Не гальмуй!”. У  вівторок 29 березня записала новий відео кліп за участю відомої всім нам груп «Моторала».

-         Чому кліп знімається саме на пісню «З первого взгляда!» на її відриті 14 лютого ти сказала що саме ця пісня стане гімном дня Святого Валентина! Її автори: сл.Ю.Скріпкіна, муз. Є. Скрипкін, аранж. Г. Пугачов.?

-         Хто сказав що любові не існує з першого погляду ?!- каже Настя. - Моя остання композиція присвячена саме таким почуттям. Адже як відомо ти не знаєш коли на тебе звалиться це щастя (сміється).

-         Розкажи про що кліп?

-          Головної задумка кліп буде знятий у стилі 30х років минулого століття, всі події відбуваються  в Парижі місто Лева,як ви знаєте туристи іноді називають маленьким Парижем – каже Денис адміністратор та друг Насті.

-         А головну роль у кліпі гратиме звичайно Настя, ким вона буде?

-         За задумом режисерів Еріка постає у вигляді відомої французької паночки. Про інші деталі кліпу дізнавайтеся з самого кліпу, який появиться на українських екранах з 15 травня.

- Тобі  всього 21 рік, і, як будь-яка молода дівчина, ти напевно страждала від нерозділеного кохання, але продовжуєш вірити  і чекати свого принца. Розпрощалася з фабриканским життям ти  стала на складний шлях пошуку себе, нових пісень, власного іміджу і стилю; кардинальні зміни відбулися творчому житті за 2010 рік. Ну сперш за все ми всі бачимо що твої образи  часто змінюються і тебе часто-густо  порівнюють з Надією Мейхер та Джулією Робертс. Ти  увійшла в топову 10 найкрасивіших Українок 2010 року. Останнім часом ти змінилася зовні, що це за метаморфози?

-  Так я згодна, справді останнім часом трохи схудла і дуже рада з цього приводу. Це пов’язано з ритмом життя, на жодних дієтах не сиджу.

- Скільки ти зараз важиш?

- Я не знаю, може, 52-53 кілограми, важу, як хороший мішок картоплі (сміється).

- Тебе часто порівнюють з Надією Мейхер, як ставишся до подібного порівняння?

- Порівняння з Надією Мейхер – це офігенне порівняння! Надя – розкішна жінка, мені вона справді дуже подобається, вона дуже жіночна, харизматична. Якщо ми потрапляємо під один типаж, думаю, це непогано. Насправді ми – різні, але люди завжди люблять порівнювати. Я не ставлюся до цього негативно.

- Ти активно приймаєш участь у різноманітних телепрограмах, а саме ти недавно знімалася у телепередачі «Мрії Здійснюються» та була  поступило запрошення зніматися у телепередачі «Останній герой».

-         Так дійсно я знялася у цій телепередачі. Я здійснила мрію молодого червоноградця Віталія Бобо, ми заспівали з ним на одній сцені.

-         Ви були знайомі до цього з Віталіком ?

-         Так адже навчаємося на одному факультеті в університеті Франка він навчається на 2 курсі іноземних мов , а я цього річ закінчую 5 курс.

-         А якщо до телепередачі «Останній герой»ти будеш брати в ньому участь?  Ні не буду. Оскільки це не для мене, я ще неготова до таких відлучень з цивілізації (сміється).

-         З приходом популярності чи змінилося відношення оточуючих ти спілкуєшся з кимось з старих друзів з Червонограда?

-         Так звісно у мене залишилися друзі дитинства. Та я не зраджую собі і не ведуся на те що люди усміхаються мені за мою популярність. Я спілкувалася і продовжую  спілкуватися лише з однією з свої подруг дитинства це Марічка Кундик.

Категорія: Інтерв'ю з учнями. Сьогоднішніми та колишніми | Додав: lubap1 (27.02.2012)
Переглядів: 1577 | Рейтинг: 0.0/0