Четвер, 18.04.2024, 10:47

Головна » Статті » Наші вчителі очима учнів

Т.Веремієнко. Юлія Петрівня Воробйова, вчителька хореографії
Енергійну і тендітну жінку, Юлю Петрівну, знає чи не кожен житель міста Червонограда. Принаймні всі, хто має дітей шкільного віку. Адже батьки приводять до неї ще зовсім маленьких, несміливих чад з надією, що згодом вони стануть справжніми панянками та ? юнаками.
Ця жінка зовсім не фея, вона просто закохана в свою справу. Бог щедро обдарував її різноманітними талантами: чудовою творчою фантазією, природною пластикою і високими педадогічними здібностями.
Юля Петрівна - перкрасний хореограф. Вона ставить не лише технічно досконалі танці, але й показує світ краси рухів та звуків. Її постановки завжди дуже цікаві та захоплюючі, адже вона робить все на вищому рівні. Юля Петрівна дбайливо зберігає традиції
народного танцю, хоча у сучасних - вона також "профі". Педагог для своїх постановок продумує все до дрібниць, тому на сцені ми завжди бачимо неперевершені костюми з чудовою гамою кольорів. Вона зі своїми дітками робить наші шкільні свята яскравішими, за що ми їй дуже вдячні.
Я познайомилась з Юлією Петрівною коли навчалась у 4 класі. Зараз я вдячна їй, адже вона вклала в мене багато праці. Все те, що ми досягли, зроблено з її допомогою. Всі наші перемоги – її досягнення. Юля Петрівна повністю присвятила себе дітям і хореографії.
«Вчителько моя, зоре світова...» Як прекрасно і як влучно названо в цій поезії А. Малишка вчительку. Дійсно, як зоря ранкова дарує радість нового дня, так і Юля Петрівна дарує нам щоденну радість пізнання світу, майстерно «ліпить» з нас справжню Людину.
Л.Степанюк, 11А

Категорія: Наші вчителі очима учнів | Додав: lubap1 (01.03.2012)
Переглядів: 979 | Рейтинг: 0.0/0