Середа, 24.04.2024, 17:19

Головна » Статті » Наші вчителі очима учнів

Наші вчителі очима учнів. Ганна Борисівна та Галина Євгенівна

Учень ніколи не перевершить учителя, якщо бачить у ньому зразок, а не суперника. (Яків Бєлінський)

Швидко минає час. Здається, зовсім недавно ми, першокласники, з великими букетами квітів переступили поріг своєї школи.

Доки живуть на світі вчителі та учні, доти світ перебуватиме у постійному розвитку, який веде до оновлення, духовного збагачення, моральної досконалості.

Учитель прагне створити особистість. Таке ж бажання мають ще тільки наші батьки. Тому ставлення до вчителя, на мою думку, має бути таким, як до батька й матері.

Учитель — найшанованіша професія,професія масова. Сотні тисяч учителів працюють з дітьми в нашій країні. Але також це одна із самих творчих професій.    Важко навіть уявити собі, скільки душевних сил, енергії, знань, умінь треба докласти, щоб виростити і виховати справжніми людьми таких різних, не схожих між собою дітей! Робота справжнього вчителя не закінчується дзвоником з уроку. Те, що одержують учні в спілкуванні з ним, стає частиною їхньої особистості.

Сьогодні вчити і виховувати дітей, напевно, складніше, ніж колись. Сутужніше стало життя, з'явилося багато нової інформації, багато нової техніки, змінилося ставлення до деяких колишніх цінностей. І в цих умовах зростає роль Учителя.    Учитель для мене - друг і порадник. Він уміє відчувати мій настрій, побачити в моїх очах якусь тривогу чи зажуру - і підтримати, захистити від біди, застерегти від необдуманих кроків... За це він не вимагає ніякої винагороди. Вчить нас бути вдячними батькам і старшим друзям як за похвалу, так і за докір, бо похвала свідчить про твоє вдосконалення, а докір чи осуд допомагають зрозуміти якісь помилки і навчитися жити по-людськи.

Я вважаю, що кожен вчитель гідний любові й поваги. Мені дуже подобаються всі учителі, які в мене викладають, але найбільше – вчитель англійської мови.

Добра, справедлива, уважна – такою бачу свою вчительку з англійської мови  Анну Борисівну. На її уроках можна пізнати багато цікавого, Анна Борисівна

розповідає нам про англійських  письменників, про їхні твори…Вона розповідає нам про різні феномени англійської мови, пояснює їх зміст. Анна Борисівна може терпляче пояснювати все, що мені незрозуміло.

Також моїм улюбленим вчителем є Галина Євгенівна. Вона викладає уроки хімії. Галина Євгенівна цікаво проводить урок, доступно пояснює зміст правил або творів. А також мені вона подобається тим, що має виражене почуття гумору, але іноді вона буває суворою. Галина Євгенівна справедливо оцінює учнів.Вона вміє заохочувати нас.Ми завжди виконуємо різні практичні та лабораторні роботи на уроках хімії. Галина Євгенівна часто організовує концерти, хімічні вікторини та уроки у мультимедійному кабінеті.

Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він — досконалий учитель.

Лев Миколайович Толстой

Категорія: Наші вчителі очима учнів | Додав: lubap1 (28.02.2012)
Переглядів: 1401 | Рейтинг: 1.0/1