Четвер, 25.04.2024, 17:42

«  Січень 2014  »

Головна » 2014 » Січень » 21 » Шкільна бібліотека і читачі
Шкільна бібліотека і читачі
    Книжка для дитини повинна бути необхідною, за словами Василя Сухомлинського, «як скрипка для музиканта, як пензель для художника». Тільки, маючи любов до книжок, виростають наші учні розумними та духовно багатими.
   Талановитий український письменник, лауреат багатьох українських та міжнародних премій, нагород - Всеволод Нестайко говорить про те, що його «дуже непокоїть, коли дітлахи віддають перевагу комп'ютерним іграм, телебаченню, а не книжці”. І закликає читати багато книжок, бо саме завдяки цьому можна дізнатися про різні країни, відкривати для себе дещо нове, «пізнавати добро і зло», поринати у фантастичні мрії і ніколи не знати, що таке «нудьга».
   Шкільні бібліотекарі разом з класними керівниками приділяють велику увагу прищепленню учням любові до книжок. Нещодавно учні 3-А класу побували у літературній мандрівці у світ цікавих книжок. Як говорять Соломійка Сокур та Оленка Кузьмич, коли вони читають книжки, їм здається, що вони потрапляють у казковий світ і герої казок розмовляють з ними. А Юля Яріш зробила для себе висновок: кожна книжка - це справжня скарбничка порад, книжки навчають любові до людей, до природи, допомагають розрізняти добро і зло. Оленка Мащак також любить багато читати. Радіє, коли добро перемагає зло і вчиться бути доброю і справедливою.
   Учні 2-В класу подорожували Країною Читландією. Шлях до цієї чарівної країни пролягав і через казкові лабіринти, і чарівними місточками через моря, зустрічали чарівну яблуню з плодами-загадками, завітали в Будиночок «Літературних знахідок». Все успішно подолали, бо своїх однокласників впевнено вів за собою Андрійко - грамотійко( Данило Макар), а йому допомагали Назар Стасевич (його улюблена казка - «Соловейко і троянда» англійського письменника Оскара Уайльда), Діана Дроботей, Соломія Романюк, Юля Кагуй, Настя Карпінець, Вероніка Токай та інші.
   Учні 4-А класу читали та обговорювали одну з легенд відомої львівської письменниці з Торонто Марії-Анни Голод «Ангел у наймах». Разом з головним героєм наші читачі ще більше відчули любов до життя на землі, хоча воно сповнено різноманітних почуттів, не завжди радісних та приємних. Найактивнішу участь в обговоренні брали: Юля Мірка, Юліана Гук, Олеся Хімко, Богдан Рекул, Тетяна Гаврилюк.
   Люблять приходити в бібліотеку й інші читачі 4-х класів: Діана Шакун
(4-Б кл.), її улюблені книжки - пригодницькі. З цього класу такі учні, як: Станіслав Мельничук, Владислав Слободянюк, Віталій Шевчук люблять читати книжки з серії «Я пізнаю світ». Казки та пригодницьку літературу люблять читати й учні 4-В класу: Павло Радзіховський, Олександр Пащук, Оксана Витязь, Олеся Палагнюк, Марія Смілка.
   Учні 10-11-х класів і хотіли би почитати нові книжки сучасних письменників, але насичена шкільна програма ставить свої вимоги. Добре, що ці книжки- найкращі твори класиків української та світової літератур і читати їх цікаво, як сказали учениці 10-А класу Аня Коцур і Олена Домашовець.
    Двері шкільної бібліотеки завжди гостинно відчинено для всіх учнів школи, а книжки поспішають на зустріч з вами, наші юні читачі (див.Ми в школі фото)
                                                              Завідувач бібілотеки Василишин Н.Н.

Переглядів: 621 | Додав: оператор | Рейтинг: 0.0/0