П`ятниця, 29.03.2024, 17:51
Доброчинська Окана Володимирівна [0]

«  Березень 2012  »

Блог
Головна » 2012 » Березень » 14 » 10 вагомих причин для вивчення французької мови
10 вагомих причин для вивчення французької мови
1. Мова, якою розмовляють в усьому світі

Французькою розмовляють понад 200 мільйонів людей на п’яти континентах. Франкофонія об’єднує 68 держав та урядів. Французька мова є другою мовою після англійської за кількістю тих, хто її вивчає, і дев’ятою в світі за кількістю тих, хто нею розмовляє. Це також єдина, разом з англійською, іноземна мова, яку можна вивчати в усіх країнах світу. Франція має найбільшу мережу закладів культури за кордоном, де французьку мову вивчають понад 750 000 осіб.

2. Мова, котра допомагає знайти роботу

Володіння французькою та англійською мовами є перевагою, яка збільшує ваші шанси на міжнародному ринку праці. Знання французької мови відкриває перед вами двері французьких підприємств як у самій Франції, так і за її кордонами – в усіх франкомовних країнах (Канада, Швейцарія, Бельгія та африканський континент). Франція, яка посідає п’яте місце в світі за обсягами торгівлі і третє місце за привабливістю для іноземних інвестицій, є економічним партнером першого плану.

3. Мова культури

Французька мова є міжнародною мовою кулінарії, моди, театру, образотворчого мистецтва, балету та архітектури. Знання французької мови означає доступ до оригінальних версій творів французької та франкомовної літератури, а також до кінофільмів та пісень. Французька мова є мовою Віктора Гюго, Мольєра, Леопольда Сендара Сенгора, Едіт Піаф, Жана-Поля Сартра, Алена Делона .

4. Мова для подорожей

Франція є найпривабливішою для туристів країною, яку щороку відвідують понад 70 мільйонів осіб. Навіть елементарне знання французької мови зробить набагато приємнішим ваш візит до Парижа чи до будь-яких інших регіонів Франції (від лагідного Лазурного узбережжя до вкритих снігом альпійських вершин або ж диких берегів Бретані), а також допоможе зрозуміти культуру, ментальність та французький стиль життя. Французька мова буде для вас не менш корисною під час подорожі до Африки, Швейцарії, Канади, Монако, Сейшельських островів тощо.

5. Мова для навчання у вищих навчальних закладах Франції

Володіння французькою мовою дозволяє продовжити навчання у престижних університетах або вищих комерційних чи інженерних школах Франції, які вважаються одними з найкращих у Європі та світі. Студенти, які володіють французькою мовою, можуть отримати стипендію уряду Франції для навчання в рамках третього циклу вищої освіти Франції з будь-яких дисциплін і отримати диплом міжнародного зразка.

6. Друга мова у сфері міжнародних відносин

Французька мова є одночасно робочою та офіційною мовою ООН, Європейського Союзу, ЮНЕСКО, НАТО, Міжнародного Олімпійського комітету, Міжнародного Червоного хреста та багатьох міжнародних правових інстанцій. Французька мова є офіційною мовою трьох міст, де розташовані штаб-квартири європейських інституцій : Страсбурга, Брюсселя та Люксембурга.

7. Мова для спілкування з зовнішнім світом

Французька мова є третьою за ліком, після англійської та німецької, мовою за кількістю користувачів інтернетом і випереджає у цьому відношенні іспанську. Розуміти французьку мову означає мати інший погляд на світ, завдяки спілкуванню з франкомовними партнерами на всіх континентах та отриманню інформації від провідних міжнародних ЗМІ, що виходять французькою мовою (TV5, France 24, Radio France Internationale).

8. Мова, яку приємно вивчати

Французька мова – це мова яку легко вивчати. Існують численні методики вивчення французької мови у грайливій формі як для дітей, так і дорослих, завдяки яким можна швидко досягти рівня, що дозволяє спілкуватися французькою мовою.

9. Мова, яка допомагає вивчати інші мови

Вивчення французької допомагає опанувати інші мови, зокрема ті, що походять від латини (іспанську, італійську, португальську або румунську), а також англійську мову, адже сучасний словниковий запас цієї мови на 50% складається з французьких запозичень.

10. Мова кохання та духовності

Вивчати французьку, насамперед, означає отримувати насолоду від гарної, багатої та мелодійної мови, яку часто називають мовою кохання. Французька мова – це до того ж мова аналітичного типу, яка дозволяє чітко структурувати думку.
Категорія: Кудрик Алла Петрівна | Переглядів: 1641 | Додав: Алла_Петрівна | Рейтинг: 0.0/0